Perfect vision

FOLIE

Z jakich folii korzystamy?

Folia zabezpieczająca

Wytrzymałe i mocne folie zabezpieczające są stosowane w celu ochrony różnego typu powierzchni szklanych i lustrzanych przed ich uszkodzeniem lub całkowitym zniszczeniem. Folie rekomendujemy właścicielom firm i obiektów przemysłowych oraz placówek handlowo- usługowych jak i prywatnych domów i mieszkań.  Oprócz funkcji ochronnej i zabezpieczającej oferowane przez nas produkty stanowią skuteczną barierę przed atakiem intruza. Powłoka folii jest prosta w demontażu dzięki czemu można wykorzystać ją jako zabezpieczenie transportowanych elementów szklanych. Montowane przez nas folie zabezpieczające dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. W myśl nowych przepisów, folie powinny znajdować się w zakładach produkujących artykuły spożywcze, gdyż są niezbędne do otrzymania certyfikatu HACCP.

Rozwiń

8 zalet folii zabezpieczających

  • Możliwość bezproblemowego montażu na dowolnie wybranych powierzchniach szklanych i lustrzanych.
  • Ochrona elementów szklanych w transporcie.
  • Zabezpieczenie przed rozbiciem się powierzchni szklanych i lustrzanych na skutek uderzenia.
  • Skuteczne zatrzymanie rozbitej szyby lub szklanych drzwi w ramie.
  • Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.
  • Dobra przepuszczalność światła z zewnątrz.
  • Łatwy demontaż bez ryzyka uszkodzenia tafli lustra czy powierzchni szklanej.
  • Zapobieganie ryzyku przypadkowego zranienia lub poważnego uszkodzenia ciała w wyniku nagłego rozprysku tafli szkła.

Dlaczego warto wybrać folie zabezpieczające ?

Proponowane przez nas folie zabezpieczające są nowoczesnymi wyrobami, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Decydując się na montaż folii za pośrednictwem naszej firmy możesz skutecznie zabezpieczyć każdą powierzchnię szklaną i lustrzaną, jaka znajduje się w zajmowanych przez Ciebie pomieszczeniach domowych i firmowych. To wyroby, które spełniają rygorystyczne wymogi, niezbędne do otrzymania certyfikacji Hazard Analysis and Critical Control Points – Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP). Oferowane folie zabezpieczające zostały wykonane z najlepszych i najnowocześniejszych materiałów, które skutecznie chronią przed wypadkiem spowodowanym rozbiciem tafli szkła czy powierzchni lustrzanej. To produkty, które dzięki swoim doskonałym właściwościom, są odporne na działanie promieniowania ultrafioletowego, jak również wilgoci. Folie zabezpieczające – bezpieczeństwo dla osób przebywających w pobliżu powierzchni szklanych!

Zwiń

polecane usługi

tlo

Przyciemnianie szyb

 Oferujemy usługi z zakresu przyciemniania szyb samochodowych, szyby przyciemniane są poprzez aplikację folii termokurczliwej. Cały proces jest bezinwazyjny oraz wykonywany na miejscu.

oklejanie-szyb

oklejanie okien

Chcesz przyciemnić okna bądz umieścić na nich reklamę?
Aplikacja folii okiennych pozwoli zmniejszyć temperaturę oraz zminimalizować wpadanie oślepiającyh promieni słonecznych przez szyby. Folia jest świetną alternatywą dla rolet lub zasłon.

oklejanie-reklamowe

AUTO DETAILING

W swojej szerokiej ofercie posiadamy usługi auto detailing. Właściciele pojazdów, którzy chcą zadbać o swoje auto, wybierają kompleksowe usługi naszego studia, które gwarantują jakość na najwyższym poziomie i rewelacyjny efekt, który zabezpiecza samochód na długi czas.

Zainteresowany? napisz do nas!

dane kontaktowe

numer telefonu

507 314 134

e-mail

facebook