Perfect vision

auto detailing

zakres usług

przygotowanie auta do sprzedaży

Przygotowanie auta do sprzedaży

Pranie tapicerki materiałowej lub czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej, kompleksowe czyszczenie wnętrza auta, mycie ręczne.

pranie tapicerki

Pranie i impregnacja tapicerki

Przywrócimy świeżość i czystość w Twoim samochodzie.

ceramika na auto

Powłoka ceramiczna

Dodatkowa ochrona lakieru dzięki zabezpieczeniu za pomocą powłok ceramicznych.

korekta lakieru

KOREKTA LAKIERU

Zadbamy o lakier Twojego samochodu i przywrócimy mu fabryczny blask.

Zabezpieczenie hydrofobowe szyb (niewidzialna wycieraczka)

Po zastosowaniu niewidzialnej wycieraczki nie tylko poprawia się widoczność, lecz także szyba na całej swojej powierzchni będzie zauważalnie bardziej odporna na brudzenie.

polerowanie lamp

Regeneracja reflektorów

Profesjonalnie zregenerujemy powłokę reflektorów w Twoim aucie, dzięki czemu zyskają nowe życie bez konieczności ich wymiany.

sprawdź nasze ceny!

auto detailing

zakres usług

PerfectVision w swojej szerokiej ofercie posiada usługi auto detailing. Właściciele pojazdów, którzy chcą zadbać o swoje auto, wybierają kompleksowe usługi naszego studia, które gwarantują jakość na najwyższym poziomie i rewelacyjny efekt, który zabezpiecza samochód na długi czas.

Czym jest auto detailing?
Detailing to rozbudowany proces dokładnego czyszczenia, renowacji i zabezpieczania całego lub poszczególnych elementów pojazdu. Auto detailing dotyczy zarówno nowych jak i używanych samochodów.

W naszej ofercie znajdziesz usługi, takie jak: korekta lakieru, zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną, przyciemnianie szyb, detailing wnętrza, regeneracja reflektorów, pranie tapicerki, impregnacja tapicerki i wiele innych. Korzystamy wyłącznie z najlepszych środków do pielęgnacji.

Korekta lakieru
Jedną z podstawowych czynności, które mają na celu poprawić wygląd auta, jest korekta lakieru. Jest to proces, który ma na celu przywrócić powłoce lakierniczej dawny blask. Renowacja lakieru pozwala na usunięcie wszelkich drobnych oraz większych rys czy odprysków. Lata ciągłej eksploatacji, oddziaływanie soli drogowej, opady atmosferyczne czy promieniowanie UV potrafi doprowadzić do uszkodzenia i zmatowienia lakieru. Sprawimy, że lakier Twojego samochodu będzie wyglądał jak świeżo po wyjechaniu z fabryki bez konieczności kosztownego lakierowania pojazdu.

Powłoka ceramiczna
Powłoka ceramiczna jest doskonałym sposobem na ochronę lakieru oraz innych elementów (np. reflektorów). Dzięki powłoce tego typu lakier samochodu staje się bardziej odporny na oddziaływanie czynników zewnętrznych, mikrozarysowania, a także zabrudzenia. Efekty widoczne są już na pierwszy rzut oka.

sprawdź nasze ceny!

opinie google

1
2
3
4
5
6
7
8
9
previous arrow
next arrow

polecane usługi

tlo

Przyciemnianie szyb

 Oferujemy usługi z zakresu przyciemniania szyb samochodowych, szyby przyciemniane są poprzez aplikację folii termokurczliwej. Cały proces jest bezinwazyjny oraz wykonywany na miejscu.

oklejanie-szyb

oklejanie okien

Chcesz przyciemnić okna bądz umieścić na nich reklamę?
Aplikacja folii okiennych pozwoli zmniejszyć temperaturę oraz zminimalizować wpadanie oślepiającyh promieni słonecznych przez szyby. Folia jest świetną alternatywą dla rolet lub zasłon.

Zainteresowany? napisz do nas!

dane kontaktowe

numer telefonu

507 314 134

e-mail

facebook