Perfect vision

FOLIa lustrzana

Z jakich folii korzystamy?

Folia lustro weneckie
Folie Lustrzane (lustro weneckie), to idealny wybór dla osób ceniących swoją prywatność. Ich kolejnym zadaniem jest redukcja nagrzewania słonecznego która wynosi nawet do 82%. W upalne i słoneczne dni wysoka temperatura oraz oślepiające promioenie słońca utrudniają funkcjonowanie i pracę. Nasze folie lustrzane ograniczają do 82% wpływ niekorzystnych warunków. Oferowane przez nas folie lustrze posiadają atest 1b1 oznacza to, że oprócz, zredukowania temperatury, zniwelowania oślepienia słonecznego, nasze szyby stają się oknami bezpiecznymi. Dzięki zaawansowanej budowie nasze folie lustrzane blokują 99% szkodliwych promieni UVA oraz UVB. Folie lustrzane, można wykorzystywać również na okna dachowe, jest to doskonały pomysł z uwagi na redukcję nagrzewania, a doświetlaniem pomieszczania z uwagi na to, że nasze folie lustrzane posiadają 3- stopnie przepuszczalności światła.

Rozwiń

Dlaczego warto wybrać nasze folie lustrzane ?

Używane przez nas folie lustrzane to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się się dużą wytrzymałością na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Decydując się na montaż folii lustrzanych skutecznie ograniczysz wydatki za energię elektryczną potrzebną do działania klimatyzacji. Zainstalowanie folii lustrzanej gwarantuje utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń. Folie lustrzane to nowoczesne wyroby, które zapewniają efekt weneckiego lustra, co jest szczególnie przydatne dla osób pragnących całkowicie zrezygnować z żaluzji lub rolet, montowanych w oknach i drzwiach, znajdujących się w budynkach firmowych i prywatnych. Folie lustrzane  to ochrona prywatności, obniżenie nagrzewania, poziomu nasłonecznienia pomieszczeń oraz blokowanie promieniowania UV.

8 zalet folii lustrzanych

  • Obniżenie do 80% nagrzewania słonecznego.
  • Możliwość montowania na wszystkich oknach dachowych w tym oknach dachowych. Skuteczne blokowanie szkodliwych promieni UVA i UVB.
  • Ochrona przed blaknięciem oraz płowieniem wnętrza pomieszczeń i znajdujących się w nich sprzętów elektronicznych i innych elementów wyposażenia.
  • Efekt lustra weneckiego, który gwarantuje zachowanie pełnej prywatności osób znajdujących się wewnątrz pomieszczenia.
  • Dobra przepuszczalność naturalnego światła. 100% skuteczności i zadowolenia z uzyskanego efektu

Zwiń

polecane usługi

tlo

Przyciemnianie szyb

 Oferujemy usługi z zakresu przyciemniania szyb samochodowych, szyby przyciemniane są poprzez aplikację folii termokurczliwej. Cały proces jest bezinwazyjny oraz wykonywany na miejscu.

oklejanie-szyb

oklejanie okien

Chcesz przyciemnić okna bądz umieścić na nich reklamę?
Aplikacja folii okiennych pozwoli zmniejszyć temperaturę oraz zminimalizować wpadanie oślepiającyh promieni słonecznych przez szyby. Folia jest świetną alternatywą dla rolet lub zasłon.

oklejanie-reklamowe

AUTO DETAILING

W swojej szerokiej ofercie posiadamy usługi auto detailing. Właściciele pojazdów, którzy chcą zadbać o swoje auto, wybierają kompleksowe usługi naszego studia, które gwarantują jakość na najwyższym poziomie i rewelacyjny efekt, który zabezpiecza samochód na długi czas.

Zainteresowany? napisz do nas!

dane kontaktowe

numer telefonu

507 314 134

e-mail

facebook