Perfect vision

FOLIE dekoracyjne

Z jakich folii korzystamy?

Folia na szyby

Eleganckie i wytrzymałe folie dekoracyjne można zamontować na szklanych ściankach działowych, a także na drzwiach i różnego rodzaju boksach oraz przeszkleniach balkonowych. To atestowane wyroby, które oprócz funkcji ozdobnej, pełnią także rolę ochronną oraz maskującą, ograniczając widoczność konkretnego pomieszczenia dla osób trzecich. Oferowane przez nas folie dekoracyjne zostały wykonane w najnowocześniejszej technologii z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych materiałów. Folie Dekoracyjne nadają powierzchnią szklanym „nowego życia”. Folie dekoracyjne nazywane foliami mlecznymi, foliami mrożonymi lub szronionymi są produktami w których możemy wyciąć, każdy wzór, logo lub grafikę. Na naszych foliach dekoracyjnych możemy również drukować różne grafiki, loga lub zdjęcia. Folie dekoracyjne to świetna alternatywa dla dużo droższego szkła piaskowanego. Folie dekoracyjne możemy w dowolnym momencie zerwać, nakleić nowy arkusz folii, zmienić grafikę lub wyciąć/wydukiwać nowe logo oraz uaktualnić np. godziny lub dni otwarcia firmy. Nasze produkty świetnie nadają się, do domu na szkła łazienkowe, do biura na ścianki działowe, do firmy w celu osłonięcia sali konferencyjnej, posiadamy również folie dekoracyjne z gotowymi nadrukami.

Rozwiń

8 zalet folii dekoracyjnych

  • Efektowna możliwość dekoracji pomieszczeń.
  • Różnorodne wzory (m.in. motywy roślinne, kompozycje geometryczne, pionowe i poziome pasy itd.).
  • Możliwość wykorzystania w obiektach handlowo-usługowych, stołówkach, pomieszczeniach sanitarnych, w przestrzeni biurowej, w instytucjach publicznych, w bankach itp.
  • Bezinwazyjny montaż oraz szybka realizacja.
  • Ochrona szklanych ścian i drzwi przed wpadnięciem na bezbarwne, często niewidoczne szkło, uszkodzeniami i zabrudzeniami, wynikającymi z codziennej eksploatacji.
  • Folie posiadaj atrakcyjny wygląd bez potrzeby stosowania specjalistycznych środków pielęgnujących czy długotrwałego polerowania.
  • Przedłużenie żywotności i estetycznego wyglądu szklanych drzwi i ścian.
  • Możliwość wycięcia dowolnego wzoru np. godzin otwarcia lub nadruku dowolnej grafiki.

Dlaczego warto wybrać nasze folie dekoracyjne ?

Folie dekoracyjne, dopasujesz do stylu, w jakim urządzone jest konkretne pomieszczenie. To nowoczesne i gustowne wyroby, które idealnie spełnią swoją rolę w każdej przestrzeni, zarówno w pomieszczeniach biurowych, obiektach handlowych, jak i w placówkach usługowych. Polecane przez nas folie dekoracyjne są produktami o wielu funkcjach. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane, zarówno jako element ozdobny, zabezpieczający, jak i ochronny. To praktyczne produkty, które są łatwe do utrzymania w czystości i nie wymagają żadnych zabiegów konserwujących. Montaż folii dekoracyjnych to rewelacyjna alternatywa dla szkła piaskowanego i innych dekoracji ściennych.

Zwiń

polecane usługi

tlo

Przyciemnianie szyb

 Oferujemy usługi z zakresu przyciemniania szyb samochodowych, szyby przyciemniane są poprzez aplikację folii termokurczliwej. Cały proces jest bezinwazyjny oraz wykonywany na miejscu.

oklejanie-szyb

oklejanie okien

Chcesz przyciemnić okna bądz umieścić na nich reklamę?
Aplikacja folii okiennych pozwoli zmniejszyć temperaturę oraz zminimalizować wpadanie oślepiającyh promieni słonecznych przez szyby. Folia jest świetną alternatywą dla rolet lub zasłon.

oklejanie-reklamowe

AUTO DETAILING

W swojej szerokiej ofercie posiadamy usługi auto detailing. Właściciele pojazdów, którzy chcą zadbać o swoje auto, wybierają kompleksowe usługi naszego studia, które gwarantują jakość na najwyższym poziomie i rewelacyjny efekt, który zabezpiecza samochód na długi czas.

Zainteresowany? napisz do nas!

dane kontaktowe

numer telefonu

507 314 134

e-mail

facebook