Perfect vision

FOLIE antywłamaniowe

Z jakich folii korzystamy?

folie antywłamaniowe

Folie antywłamaniowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnie stosowanych krat, rolet i innych zabezpieczeń. Tradycyjne metody nie wyglądają atrakcyjnie. Folie antywłamaniowe skutecznie zabezpieczą pomieszczenia przed ryzykiem kradzieży i aktami wandalizmu. Można je bezpiecznie stosować, zarówno w oknach, witrynach sklepowych, jak i w szklanych drzwiach. Oferowane przez nas wyroby mają zastosowanie także w pomieszczeniach przemysłowych, w których nieopodal elementów szklanych znajdują się materiały, mogące wywołać uszkodzenie szyby. Folie antywłamaniowe zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, co gwarantuje ich wysoką odporność i wytrzymałość na uderzenia, folie są również odporne na warunki atmosferyczne. To produkty, które można z powodzeniem dopasować do stylistyki każdego wnętrza.

Rozwiń

8 zalet folii antywłamaniowych

  • Zastosowanie innowacyjnej metody w ich produkcji, opartej na nanotechnologii.
  • Maksymalnie ograniczają ryzyko przypadkowego stłuczenia szyby.
  • Skutecznie chronią przed rozpryskiem szkła.
  • Zabezpieczają przed wybiciem witryny lub szyby, spowodowanymi uderzeniami.
  • Duża przepuszczalność naturalnego światła.
  • Ochrona szyb zdobionych przed ich porysowaniem.
  • Gwarantują efekt mikro laminacji, dzięki któremu następuje odbicie fali wybuchu.
  • Utrudniają sforsowanie szklanych drzwi lub okien przez włamywaczy.

Dlaczego warto wybrać folie antywłamaniowe ?

Proponowane przez nas folie antywłamaniowe stanowią skuteczne zabezpieczenie lokatorów i mienia, które w połączeniu z alarmem, pozwala na ograniczenie ryzyka włamania czy dewastacji. Można je wykorzystać również jako ochronę wiat autobusowych, wystaw sklepowych czy obiektów handlowo-usługowych. Folie antywłamaniowe w przeciwieństwie do krat czy rolet, nie wymagają skomplikowanego, czasochłonnego montażu oraz kosztownego montażu. Folię w każdej chwili można usunąć bez ryzyka naruszania konstrukcji budynku czy też uszkodzenia ścian zewnętrznych. Folie antywłamaniowe to skuteczne i estetycznie wyglądające zabezpieczenie.

Zwiń

polecane usługi

tlo

Przyciemnianie szyb

 Oferujemy usługi z zakresu przyciemniania szyb samochodowych, szyby przyciemniane są poprzez aplikację folii termokurczliwej. Cały proces jest bezinwazyjny oraz wykonywany na miejscu.

oklejanie-szyb

oklejanie okien

Chcesz przyciemnić okna bądz umieścić na nich reklamę?
Aplikacja folii okiennych pozwoli zmniejszyć temperaturę oraz zminimalizować wpadanie oślepiającyh promieni słonecznych przez szyby. Folia jest świetną alternatywą dla rolet lub zasłon.

oklejanie-reklamowe

AUTO DETAILING

W swojej szerokiej ofercie posiadamy usługi auto detailing. Właściciele pojazdów, którzy chcą zadbać o swoje auto, wybierają kompleksowe usługi naszego studia, które gwarantują jakość na najwyższym poziomie i rewelacyjny efekt, który zabezpiecza samochód na długi czas.

Zainteresowany? napisz do nas!

dane kontaktowe

numer telefonu

507 314 134

e-mail

facebook