Perfect vision

FOLIE przeciwsłoneczne

Z jakich folii korzystamy?

Folia na okno przeciwsłoneczna

Folie przeciwsłoneczne, których używamy są wytrzymałe i estetyczne, stosujemy najwyższej jakości materiały. Zapobiegają one również nagrzewaniu się wnętrz, są przeznaczone do montażu po zewnętrznej stronie szyby, dzięki czemu dodatkowo chronią szybę przed skutkiem warunków atmosferycznych, a dodatkowo nie ingerują w strukturę okna. W naszej ofercie posiadamy folie przeciwsłoneczne z nano ceramicznej budowy. Struktura folii odbija prawie 100% promieni UV oraz redukuje do 80% nagrzewanie pomieszczeń. 

Zalety folii przeciwsłonecznych

  • Ochrona osób przed nadmiernym działaniem szkodliwego promieniowania UVA i UVB.
  • Obniżenie poziomu nagrzewania wewnątrz w okresie wiosennym i letnim, nawet do 80%.
  • Polepszenie komfortu pracy poprzez redukcję temperatury.
  • Zabezpieczenie mebli i innych elementów wyposażenia przed płowieniem kolorów na skutek działania promieni ultrafioletowych.
  • Redukcja strat ciepła w okresie zimowym.
  • Poprawa samopoczucia osób przebywających w danym pomieszczeniu.
  • Ograniczenie wydatków ponoszonych na montaż klimatyzatorów i innych systemów, służących do chłodzenia pomieszczeń w okresie trwania upałów.
  • Ochrona sprzętu elektronicznego przed jego przegrzaniem (np. telewizory, komputery itp).

Dlaczego warto wybrać nasze folie przeciwsłoneczne ?

Nasze folie przeciwsłoneczne są przystosowane do szybkiego i bezinwazyjnego montażu. Chronią one pomieszczenia przed dostawaniem się do nich zbyt dużej ilości promieniowania UVA i UVB oraz skutecznie zapobiegają nagrzewaniu pomieszczeń. Folie przeciwsłoneczne spełniają swoją rolę przez cały rok, nie trzeba ich demontować. Nasi Klienci wybierają folie przeciwsłoneczne ponieważ sprzyjają efektywnej pracy oraz zapewniają idealne warunki do odpoczynku, nawet w bardzo nasłonecznionych wnętrzach w domach i firmach. Folie które oferujemy umożliwiają przenikanie światła widzialnego.

Folie przeciwsłoneczne – ochrona przed nagrzewaniem pomieszczeń, bezpieczny montaż, nie potrzebujesz klimatyzatora

Polecane usługi

tlo

Przyciemnianie szyb

 Oferujemy usługi z zakresu przyciemniania szyb samochodowych, szyby przyciemniane są poprzez aplikację folii termokurczliwej. Cały proces jest bezinwazyjny oraz wykonywany na miejscu.

oklejanie-szyb

oklejanie okien

Chcesz przyciemnić okna bądz umieścić na nich reklamę?
Aplikacja folii okiennych pozwoli zmniejszyć temperaturę oraz zminimalizować wpadanie oślepiającyh promieni słonecznych przez szyby. Folia jest świetną alternatywą dla rolet lub zasłon.

oklejanie-reklamowe

AUTO DETAILING

W swojej szerokiej ofercie posiadamy usługi auto detailing. Właściciele pojazdów, którzy chcą zadbać o swoje auto, wybierają kompleksowe usługi naszego studia, które gwarantują jakość na najwyższym poziomie i rewelacyjny efekt, który zabezpiecza samochód na długi czas.

Zainteresowany? napisz do nas!

dane kontaktowe

numer telefonu

e-mail

facebook