Perfect vision

FOLIE reklamowe

Z jakich folii korzystamy?

Folia reklamowa

Folie reklamowe służą do tworzenia różnego rodzaju reklam na oknach wystawowych, szklanych drzwiach i szybach. Polecane przez nas produkty mogą zostać wykorzystane jako materiały identyfikujące daną firmę czy obiekt handlowo-usługowy. Oferujemy Państwu Folie reklamowe i ich montaż. Polecane przez nas folie reklamowe zostały wykonane z odpornego na warunki zewnętrzne materiału pozwalają na długoletnie spełnianie swojej funkcji. Materiał wykonania jest odporny na matowienie i blaknięcie kolorów, spowodowane warunkami zewnętrznymi. Zamawiając w naszej firmie folie reklamowe z opcją montażu, masz 100% pewność, że otrzymujesz starannie wyselekcjonowane produkty o doskonałych właściwościach, które zostaną właściwie przyklejone, a projekt z pewnością zadowoli każdego klienta.

Rozwiń

8 zalet folii reklamowych

  • Przepuszczalność światła gwarantująca dobre doświetlenie pomieszczeń.
  • Zróżnicowana oferta kolorystyczna.
  • Skuteczna reklama Twojego lokalu/firmy.
  • Szybki montaż bez ryzyka uszkodzenia struktury szkła.
  • Folie reklamowe to najskuteczniejsza reklama wizualna.
  • Możliwość stworzenia reklamy/ekspozycji krótko i długoterminowej.
  • Wysoka odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
  • Możliwość wykorzystania do oklejenia witryn sklepowych, lokali usługowych.

Dlaczego warto wybrać nasze folie reklamowe ?

Oferowane przez nas folie reklamowe ze względu na najwyższą jakość mogą zastąpić tradycyjne banery i plakaty reklamowe, wykonane z papieru lub innych, mniej trwałych materiałów. Tego typu reklamy wyglądają atrakcyjniej i mogą zdobić okna oraz drzwi w sklepach i lokalach handlowo-użytkowych, zarówno wewnątrz tych pomieszczeń,  jak i na zewnątrz budynków. Folie reklamowe z naszej oferty stanowią uniwersalne materiały, które z łatwością wykorzystasz do stworzenia pięknych i gustownych aplikacji na szybach, ekspozycjach sklepowych i w witrynach. Folie reklamowe można w dowolnej chwili zdemontować lub zastąpić nowymi. Nasza firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie , gdzie mamy pewność, że sprostamy oczekiwaniom, a nasze projekty zachwycą swoich właścicieli. Folie reklamowe to najlepszy i najmodniejszy sposób na stworzenie reklamy wizualnej biura, sklepu lub punktu usługowego!

Zwiń

POLECANE USŁUGI

tlo

Przyciemnianie szyb

 Oferujemy usługi z zakresu przyciemniania szyb samochodowych, szyby przyciemniane są poprzez aplikację folii termokurczliwej. Cały proces jest bezinwazyjny oraz wykonywany na miejscu.

oklejanie-szyb

oklejanie okien

Chcesz przyciemnić okna bądz umieścić na nich reklamę?
Aplikacja folii okiennych pozwoli zmniejszyć temperaturę oraz zminimalizować wpadanie oślepiającyh promieni słonecznych przez szyby. Folia jest świetną alternatywą dla rolet lub zasłon.

oklejanie-reklamowe

AUTO DETAILING

W swojej szerokiej ofercie posiadamy usługi auto detailing. Właściciele pojazdów, którzy chcą zadbać o swoje auto, wybierają kompleksowe usługi naszego studia, które gwarantują jakość na najwyższym poziomie i rewelacyjny efekt, który zabezpiecza samochód na długi czas.

Zainteresowany? napisz do nas!

dane kontaktowe

numer telefonu

507 314 134

e-mail

facebook