Perfect vision

FOLIE

z jakich folii korzystamy?

autofolia

Folie okienne Maxuel do foliowania na szyb samochodowych.
Folie samochodowe tego typu służą głównie jako autofolie do przyciemniania szyb samochodowych, ale także do redukcji promieni słonecznych, do stworzenia odpowiedniej atmosfery w samochodzie lub do poprawienia wyglądu auta. Maxuel produkuje jedne z najlepszych folii dosępnych na rynku.

QS quick shrinking – folie do przyciemniania, które powodują świetne kurczenie się folii samochodowej i dopasowywanie do kształtu szyby. Każdą szybę tylną już teraz można zakurczyć w kilka minut.

NSC – no static charge – tego typu folia do przyciemniania szyb pozwala na całkowite zlikwidowanie ładunków elektrostatycznych podczas oddzielania folii osłonowej od właściwej folii samochodowej. Skutkuje to nie przyciąganiem kurzu przez klej na folii, w efekcie czego szyba jest wolna od różnego rodzaju zanieczyszczeń po ofoliowaniu. Przyciemnianie szyb jest w pełni bezpieczne, a folie Maxuel umożliwiają czysty montaż.

PAF – protection against fading – folie do przyciemniania na auto ochraniające przed blaknięciem. Bezpieczne przyciemnianie szyb gwarancją nowoczesnych rozwiązań!

Folie Solar Screen posiadają wiele zalet, sprawdzają się one każdą porą roku. Umożliwiają one dowolne kontrolowanie padającego światła oraz zapewniają optymalizację termiczną. Doskonale izolują zimą i znacznie redukują ciepło latem. 

Użycie folii Solar Screen chroni wszystkie przedmioty w domu przed wyblaknięciem pod wpływem promieniowania UV.

Różnorodność folii zapewnia idealny dobór do sytuacji. Folie nadają się dla wszystkich rodzajów budynków, oraz mogą być zakładane zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz!

folieokienne

Zainteresowany? napisz do nas!

dane kontaktowe

numer telefonu

e-mail

facebook