Folie okienne

Perfect vision

FOLIE

Z jakich folii korzystamy?

Folia na okno przeciwsłoneczna

Folie przeciwsłoneczne, których używamy są wytrzymałe i estetyczne, stosujemy najwyższej jakości materiały. Folie zapobiegają nagrzewaniu się wnętrz, są przeznaczone do montażu po zewnętrznej stronie szyby, dzięki czemu dodatkowo chronią szybę przed skutkiem warunków atmosferycznych, a dodatkowo nie ingerują w strukturę okna. Folie przeciwsłoneczne, których używamy mają nano ceramiczną budowę, odbijającą prawie 100% promieni UV, redukują również do 80% nagrzewanie pomieszczeń. 

Zalety folii przeciwsłonecznych

 • Ochrona osób przed nadmiernym działaniem szkodliwego promieniowania UVA i UVB.
 • Obniżenie poziomu nagrzewania wewnątrz w okresie wiosennym i letnim, nawet do 80%.
 • Polepszenie komfortu pracy poprzez redukcję temperatury.
 • Zabezpieczenie mebli i innych elementów wyposażenia przed płowieniem kolorów na skutek działania promieni ultrafioletowych.
 • Redukcja strat ciepła w okresie zimowym.
 • Poprawa samopoczucia osób przebywających w danym pomieszczeniu.
 • Ograniczenie wydatków ponoszonych na montaż klimatyzatorów i innych systemów, służących do chłodzenia pomieszczeń w okresie trwania upałów.
 • Ochrona sprzętu elektronicznego przed jego przegrzaniem (np. telewizory, komputery itp).

Dlaczego warto wybrać nasze folie przeciwsłoneczne ?

Nasze folie przeciwsłoneczne są przystosowane do szybkiego i bezinwazyjnego montażu. Chronią one pomieszczenia przed dostawaniem się do nich zbyt dużej ilości promieniowania UVA i UVB oraz skutecznie zapobiegają nagrzewaniu pomieszczeń. Folie przeciwsłoneczne spełniają swoją rolę przez cały rok, nie trzeba ich demontować. Nasi Klienci wybierają folie przeciwsłoneczne ponieważ sprzyjają efektywnej pracy oraz zapewniają idealne warunki do odpoczynku, nawet w bardzo nasłonecznionych wnętrzach w domach i firmach. Folie które oferujemy umożliwiają przenikanie światła widzialnego.

Folie przeciwsłoneczne – ochrona przed nagrzewaniem pomieszczeń, bezpieczny montaż, nie potrzebujesz klimatyzatora

Oklejanie witryn sklepowych

Oklejanie Witryn Sklepowych to jedna z częściej wybieranych usług z naszej oferty.
Odpowiednio dobrany materiał reklamowy to idealne narzędzie to reklamowania usługi lub produktu Twojej firmy.
Usługa Oklejania Witryn Sklepowych, to gwarancja profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdej realizacji. Podczas spotkania przedstawimy oraz doradzimy jaką folię wybrać. Folia reklamowa oprócz doskonałej reklamy wizualnej , doświetli nam pomieszczenie w ciągu dnia ponieważ jej materiał przepuszcza światło. Poza klasycznymi foliami reklamowymi, proponujemy do Oklejania Witryn Sklepowych druk pełny, na którym możemy wydrukować dowolną grafikę (błyszcząca lub matowa), w przypadku Oklejania Witryn Sklepowych nie przepuszcza ona światła. W celu Oklejania Witryn Sklepowych możemy zaproponować również folię dekoracyjną, potocznie zwaną folią mleczna, na której możemy umieści druk lub wyciąć dowolny wzór np. godziny otwarcia, usługi jakie Państwo świadczycie lub napisy na Witryny Sklepowe z różnymi hasłami.

Zalety Oklejania Witryn oraz co oferujemy w zakresie promocji firmy:

 • Promocja i reklama usługi, produktu
 • Indywidualne podejście do każdego klienta
 • Możliwość wyboru odpowiedniego materiału wykonania reklamy (folia przepuszczająca światło, nieprzepuszczająca światła).
 • Naklejki na witryny lub szyby
 • Naklejki flotowe,
 • Naklejki reklamowe na auta,
 • Nietypowe naklejki, projektu danej firmy.
 • W naszej codziennej pracy bazujemy na materiałach najwyższej jakości, dzięki czemu wszystkie, powierzone nam projekty, zachwycają swoją szatą graficzną i trwałością. Nasza firma oferuje estetycznie wykonane naklejki reklamowe z nadrukiem, a także precyzyjnie wycięte naklejki z folii ploterowej oraz montaż takich folii na Witrynach Sklepowych
Folia lustro weneckie

Folie Lustrzane (lustro weneckie), to idealny wybór dla osób ceniących swoją prywatność. Ich kolejnym zadaniem jest redukcja nagrzewania słonecznego która wynosi nawet do 82%. W upalne i słoneczne dni wysoka temperatura oraz oślepiające promioenie słońca utrudniają funkcjonowanie i pracę. Nasze folie lustrzane ograniczają do 82% wpływ niekorzystnych warunków. Oferowane przez nas folie lustrze posiadają atest 1b1 oznacza to, że oprócz, zredukowania temperatury, zniwelowania oślepienia słonecznego, nasze szyby stają się oknami bezpiecznymi. Dzięki zaawansowanej budowie nasze folie lustrzane blokują 99% szkodliwych promieni UVA oraz UVB. Folie lustrzane, można wykorzystywać również na okna dachowe, jest to doskonały pomysł z uwagi na redukcję nagrzewania, a doświetlaniem pomieszczania z uwagi na to, że nasze folie lustrzane posiadają 3- stopnie przepuszczalności światła.

8 zalet folii lustrzanych

 • Obniżenie do 80% nagrzewania słonecznego.
 • Możliwość montowania na wszystkich oknach dachowych w tym oknach dachowych.
  Skuteczne blokowanie szkodliwych promieni UVA i UVB.
 • Ochrona przed blaknięciem oraz płowieniem wnętrza pomieszczeń i znajdujących się w nich sprzętów elektronicznych i innych elementów wyposażenia.
 • Efekt lustra weneckiego, który gwarantuje zachowanie pełnej prywatności osób znajdujących się wewnątrz pomieszczenia.
 • Dobra przepuszczalność naturalnego światła.
  100% skuteczności i zadowolenia z uzyskanego efektu

Dlaczego warto wybrać nasze folie lustrzane ?

Używane przez nas folie lustrzane to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się się dużą wytrzymałością na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Decydując się na montaż folii lustrzanych skutecznie ograniczysz wydatki za energię elektryczną potrzebną do działania klimatyzacji. Zainstalowanie folii lustrzanej gwarantuje utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń. Folie lustrzane to nowoczesne wyroby, które zapewniają efekt weneckiego lustra, co jest szczególnie przydatne dla osób pragnących całkowicie zrezygnować z żaluzji lub rolet, montowanych w oknach i drzwiach, znajdujących się w budynkach firmowych i prywatnych.

Folie lustrzane  to ochrona prywatności, obniżenie nagrzewania, poziomu nasłonecznienia pomieszczeń oraz blokowanie promieniowania UV.

Folia na szyby

Eleganckie i wytrzymałe folie dekoracyjne można zamontować na szklanych ściankach działowych, a także na drzwiach i różnego rodzaju boksach oraz przeszkleniach balkonowych. To atestowane wyroby, które oprócz funkcji ozdobnej, pełnią także rolę ochronną oraz maskującą, ograniczając widoczność konkretnego pomieszczenia dla osób trzecich. Oferowane przez nas folie dekoracyjne zostały wykonane w najnowocześniejszej technologii z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych materiałów. Folie Dekoracyjne nadają powierzchnią szklanym „nowego życia”. Folie dekoracyjne nazywane foliami mlecznymi, foliami mrożonymi lub szronionymi są produktami w których możemy wyciąć, każdy wzór, logo lub grafikę. Na naszych foliach dekoracyjnych możemy również drukować różne grafiki, loga lub zdjęcia. Folie dekoracyjne to świetna alternatywa dla dużo droższego szkła piaskowanego. Folie dekoracyjne możemy w dowolnym momencie zerwać, nakleić nowy arkusz folii, zmienić grafikę lub wyciąć/wydukiwać nowe logo oraz uaktualnić np. godziny lub dni otwarcia firmy. Nasze produkty świetnie nadają się, do domu na szkła łazienkowe, do biura na ścianki działowe, do firmy w celu osłonięcia sali konferencyjnej, posiadamy również folie dekoracyjne z gotowymi nadrukami.

8 zalet folii dekoracyjnych

 • Efektowna możliwość dekoracji pomieszczeń.
 • Różnorodne wzory (m.in. motywy roślinne, kompozycje geometryczne, pionowe i poziome pasy itd.).
 • Możliwość wykorzystania w obiektach handlowo-usługowych, stołówkach, pomieszczeniach sanitarnych, w przestrzeni biurowej, w instytucjach publicznych, w bankach itp.
 • Bezinwazyjny montaż oraz szybka realizacja.
 • Ochrona szklanych ścian i drzwi przed wpadnięciem na bezbarwne, często niewidoczne szkło, uszkodzeniami i zabrudzeniami, wynikającymi z codziennej eksploatacji.
 • Folie posiadaj atrakcyjny wygląd bez potrzeby stosowania specjalistycznych środków pielęgnujących czy długotrwałego polerowania.
 • Przedłużenie żywotności i estetycznego wyglądu szklanych drzwi i ścian.
 • Możliwość wycięcia dowolnego wzoru np. godzin otwarcia lub nadruku dowolnej grafiki.

Dlaczego warto wybrać nasze folie dekoracyjne ?

Folie dekoracyjne, dopasujesz do stylu, w jakim urządzone jest konkretne pomieszczenie. To nowoczesne i gustowne wyroby, które idealnie spełnią swoją rolę w każdej przestrzeni, zarówno w pomieszczeniach biurowych, obiektach handlowych, jak i w placówkach usługowych. Polecane przez nas folie dekoracyjne są produktami o wielu funkcjach. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane, zarówno jako element ozdobny, zabezpieczający, jak i ochronny. To praktyczne produkty, które są łatwe do utrzymania w czystości i nie wymagają żadnych zabiegów konserwujących. Montaż folii dekoracyjnych to rewelacyjna alternatywa dla szkła piaskowanego i innych dekoracji ściennych.

Folia anty UV

Nowoczesne, wytrzymałe i estetycznie wykonane folie anty – UV do naklejania na szyby lub okna blokują 100% UV, mogą być wykorzystywane do ochrony przedmiotów, znajdujących się wewnątrz danego budynku. Specjalne właściwości tego typu folii, skutecznie zabezpieczają, stojące w pobliżu okien przedmioty przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu można ograniczyć lub całkowicie wyeliminować uszkodzenie lub postępujące starzenie się tych przedmiotów.
Folie przeciwsłoneczne wenętrzne blokujące 100%UV są głównie polecane właścicielom sklepów z oszklonymi witrynami. Zamontowanie folii na oknach, chroni znajdujące się za szybą towary przed ich uszkodzeniem, wynikającym z częstej i wielogodzinnej ekspozycji.
Oferowane przez nas Folie anty-UV zatrzymują do 100% promieni UV. Wyroby te są dedykowane muzeom, szkołom, bibliotekom, sklepom z ekspozycjami. Folie anty-UV nie powodują przyciemnienia wnętrza pomieszczeń.
Oferujemy profesjonalny montaż folii anty-UV, jak również przygotowanie oferty, która w 100% spełni oczekiwania każdego klienta. Podejmujemy się realizowania indywidualnych zleceń i zamówień na folię anty-UV w nietypowych wymiarach i kształtach.

Folia reklamowa

Folie reklamowe służą do tworzenia różnego rodzaju reklam na oknach wystawowych, szklanych drzwiach i szybach. Polecane przez nas produkty mogą zostać wykorzystane jako materiały identyfikujące daną firmę czy obiekt handlowo-usługowy. Oferujemy Państwu Folie reklamowe i ich montaż. Polecane przez nas folie reklamowe zostały wykonane z odpornego na warunki zewnętrzne materiału pozwalają na długoletnie spełnianie swojej funkcji. Materiał wykonania jest odporny na matowienie i blaknięcie kolorów, spowodowane warunkami zewnętrznymi. Zamawiając w naszej firmie folie reklamowe z opcją montażu, masz 100% pewność, że otrzymujesz starannie wyselekcjonowane produkty o doskonałych właściwościach, które zostaną właściwie przyklejone, a projekt z pewnością zadowoli każdego klienta.

8 zalet folii reklamowych

 • Przepuszczalność światła gwarantująca dobre doświetlenie pomieszczeń.
 • Zróżnicowana oferta kolorystyczna.
 • Skuteczna reklama Twojego lokalu/firmy.
 • Szybki montaż bez ryzyka uszkodzenia struktury szkła.
 • Folie reklamowe to najskuteczniejsza reklama wizualna.
 • Możliwość stworzenia reklamy/ekspozycji krótko i długoterminowej.
 • Wysoka odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
 • Możliwość wykorzystania do oklejenia witryn sklepowych, lokali usługowych.

Dlaczego warto wybrać nasze folie reklamowe ?

Oferowane przez nas folie reklamowe ze względu na najwyższą jakość mogą zastąpić tradycyjne banery i plakaty reklamowe, wykonane z papieru lub innych, mniej trwałych materiałów. Tego typu reklamy wyglądają atrakcyjniej i mogą zdobić okna oraz drzwi w sklepach i lokalach handlowo-użytkowych, zarówno wewnątrz tych pomieszczeń,  jak i na zewnątrz budynków. Folie reklamowe z naszej oferty stanowią uniwersalne materiały, które z łatwością wykorzystasz do stworzenia pięknych i gustownych aplikacji na szybach, ekspozycjach sklepowych i w witrynach. Folie reklamowe można w dowolnej chwili zdemontować lub zastąpić nowymi. Nasza firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie , gdzie mamy pewność, że sprostamy oczekiwaniom, a nasze projekty zachwycą swoich właścicieli.

Folie reklamowe to najlepszy i najmodniejszy sposób na stworzenie reklamy wizualnej biura, sklepu lub punktu usługowego!

folie antywłamaniowe

Folie antywłamaniowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnie stosowanych krat, rolet i innych zabezpieczeń. Tradycyjne metody nie wyglądają atrakcyjnie. Folie antywłamaniowe skutecznie zabezpieczą pomieszczenia przed ryzykiem kradzieży i aktami wandalizmu. Można je bezpiecznie stosować, zarówno w oknach, witrynach sklepowych, jak i w szklanych drzwiach. Oferowane przez nas wyroby mają zastosowanie także w pomieszczeniach przemysłowych, w których nieopodal elementów szklanych znajdują się materiały, mogące wywołać uszkodzenie szyby. Folie antywłamaniowe zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, co gwarantuje ich wysoką odporność i wytrzymałość na uderzenia, folie są również odporne na warunki atmosferyczne. To produkty, które można z powodzeniem dopasować do stylistyki każdego wnętrza.

8 zalet folii antywłamaniowych

 • Zastosowanie innowacyjnej metody w ich produkcji, opartej na nanotechnologii.
 • Maksymalnie ograniczają ryzyko przypadkowego stłuczenia szyby.
 • Skutecznie chronią przed rozpryskiem szkła.
 • Zabezpieczają przed wybiciem witryny lub szyby, spowodowanymi uderzeniami.
 • Duża przepuszczalność naturalnego światła.
 • Ochrona szyb zdobionych przed ich porysowaniem.
 • Gwarantują efekt mikro laminacji, dzięki któremu następuje odbicie fali wybuchu.
 • Utrudniają sforsowanie szklanych drzwi lub okien przez włamywaczy.

Dlaczego warto wybrać folie antywłamaniowe ?

Proponowane przez nas folie antywłamaniowe stanowią skuteczne zabezpieczenie lokatorów i mienia, które w połączeniu z alarmem, pozwala na ograniczenie ryzyka włamania czy dewastacji. Można je wykorzystać również jako ochronę wiat autobusowych, wystaw sklepowych czy obiektów handlowo-usługowych. Folie antywłamaniowe w przeciwieństwie do krat czy rolet, nie wymagają skomplikowanego, czasochłonnego montażu oraz kosztownego montażu. Folię w każdej chwili można usunąć bez ryzyka naruszania konstrukcji budynku czy też uszkodzenia ścian zewnętrznych.

Folie antywłamaniowe to skuteczne i estetycznie wyglądające zabezpieczenie.

Folia zabezpieczająca

Wytrzymałe i mocne folie zabezpieczające są stosowane w celu ochrony różnego typu powierzchni szklanych i lustrzanych przed ich uszkodzeniem lub całkowitym zniszczeniem. Folie rekomendujemy właścicielom firm i obiektów przemysłowych oraz placówek handlowo- usługowych jak i prywatnych domów i mieszkań.  Oprócz funkcji ochronnej i zabezpieczającej oferowane przez nas produkty stanowią skuteczną barierę przed atakiem intruza. Powłoka folii jest prosta w demontażu dzięki czemu można wykorzystać ją jako zabezpieczenie transportowanych elementów szklanych. Montowane przez nas folie zabezpieczające dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. W myśl nowych przepisów, folie powinny znajdować się w zakładach produkujących artykuły spożywcze, gdyż są niezbędne do otrzymania certyfikatu HACCP.

8 zalet folii zabezpieczających

 • Możliwość bezproblemowego montażu na dowolnie wybranych powierzchniach szklanych i lustrzanych.
 • Ochrona elementów szklanych w transporcie.
 • Zabezpieczenie przed rozbiciem się powierzchni szklanych i lustrzanych na skutek uderzenia.
 • Skuteczne zatrzymanie rozbitej szyby lub szklanych drzwi w ramie.
 • Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.
 • Dobra przepuszczalność światła z zewnątrz.
 • Łatwy demontaż bez ryzyka uszkodzenia tafli lustra czy powierzchni szklanej.
 • Zapobieganie ryzyku przypadkowego zranienia lub poważnego uszkodzenia ciała w wyniku nagłego rozprysku tafli szkła.

Dlaczego warto wybrać folie zabezpieczające ?

Proponowane przez nas folie zabezpieczające są nowoczesnymi wyrobami, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Decydując się na montaż folii za pośrednictwem naszej firmy możesz skutecznie zabezpieczyć każdą powierzchnię szklaną i lustrzaną, jaka znajduje się w zajmowanych przez Ciebie pomieszczeniach domowych i firmowych. To wyroby, które spełniają rygorystyczne wymogi, niezbędne do otrzymania certyfikacji Hazard Analysis and Critical Control Points – Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP). Oferowane folie zabezpieczające zostały wykonane z najlepszych i najnowocześniejszych materiałów, które skutecznie chronią przed wypadkiem spowodowanym rozbiciem tafli szkła czy powierzchni lustrzanej. To produkty, które dzięki swoim doskonałym właściwościom, są odporne na działanie promieniowania ultrafioletowego, jak również wilgoci.
Folie zabezpieczające – bezpieczeństwo dla osób przebywających w pobliżu powierzchni szklanych!

Folie Solar Screen posiadają wiele zalet, sprawdzają się one każdą porą roku. Umożliwiają one dowolne kontrolowanie padającego światła oraz zapewniają optymalizację termiczną. Doskonale izolują zimą i znacznie redukują ciepło latem. 

Użycie folii Solar Screen chroni wszystkie przedmioty w domu przed wyblaknięciem pod wpływem promieniowania UV.

Różnorodność folii zapewnia idealny dobór do sytuacji. Folie nadają się dla wszystkich rodzajów budynków, oraz mogą być zakładane zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz!

folieokienne

Zainteresowany? napisz do nas!

dane kontaktowe

numer telefonu

507 314 134

e-mail

facebook