Perfect vision

FOLIE anty-uv

Z jakich folii korzystamy?

Folia anty UV

Nowoczesne, wytrzymałe i estetycznie wykonane folie anty – UV do naklejania na szyby lub okna blokują 100% UV, mogą być wykorzystywane do ochrony przedmiotów, znajdujących się wewnątrz danego budynku. Specjalne właściwości tego typu folii, skutecznie zabezpieczają, stojące w pobliżu okien przedmioty przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu można ograniczyć lub całkowicie wyeliminować uszkodzenie lub postępujące starzenie się tych przedmiotów.
Folie przeciwsłoneczne wenętrzne blokujące 100%UV są głównie polecane właścicielom sklepów z oszklonymi witrynami. Zamontowanie folii na oknach, chroni znajdujące się za szybą towary przed ich uszkodzeniem, wynikającym z częstej i wielogodzinnej ekspozycji.
Oferowane przez nas Folie anty-UV zatrzymują do 100% promieni UV. Wyroby te są dedykowane muzeom, szkołom, bibliotekom, sklepom z ekspozycjami. Folie anty-UV nie powodują przyciemnienia wnętrza pomieszczeń.
Oferujemy profesjonalny montaż folii anty-UV, jak również przygotowanie oferty, która w 100% spełni oczekiwania każdego klienta. Podejmujemy się realizowania indywidualnych zleceń i zamówień na folię anty-UV w nietypowych wymiarach i kształtach.

polecane usługi

tlo

Przyciemnianie szyb

 Oferujemy usługi z zakresu przyciemniania szyb samochodowych, szyby przyciemniane są poprzez aplikację folii termokurczliwej. Cały proces jest bezinwazyjny oraz wykonywany na miejscu.

oklejanie-szyb

oklejanie okien

Chcesz przyciemnić okna bądz umieścić na nich reklamę?
Aplikacja folii okiennych pozwoli zmniejszyć temperaturę oraz zminimalizować wpadanie oślepiającyh promieni słonecznych przez szyby. Folia jest świetną alternatywą dla rolet lub zasłon.

oklejanie-reklamowe

AUTO DETAILING

W swojej szerokiej ofercie posiadamy usługi auto detailing. Właściciele pojazdów, którzy chcą zadbać o swoje auto, wybierają kompleksowe usługi naszego studia, które gwarantują jakość na najwyższym poziomie i rewelacyjny efekt, który zabezpiecza samochód na długi czas.

Zainteresowany? napisz do nas!

dane kontaktowe

numer telefonu

507 314 134

e-mail

facebook